Ava Max vjen me veshjen e veçantë në videon e publikuar

Mediale Vip

Ava Max vjen me veshjen e veçantë në videon e publikuar

Më: 13 prill 2021 Në ora: 13:14
Ava Max

Ava Max po përgatit diçka të re për fansat.

Këngëtarja e njohur Ava Max e cila ka arritur famë ndërkombëtare për një kohë të shkurtër ka publikuar një video me veshje të veçantë.

Ava është mjaft aktive në rrjete sociale prej ku edhe sjell pamje nga jeta e përditshme dhe ajo profesionale.

Në mbishkrimin e disa fotografive ajo shkroi, “Je për një gjiro?”.

Së fundi Ava hyri në Instagram për të publikuar pamje të reja me nj paraqitje joshëse. Ava shihej e veshur me pak rroba por e mbuluar në bizhuteri të ndryshme dhe çizme të lart prej lëkure.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by AVA MAX (@avamax)

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat