Mevlani ia dedikoi ca fjalë, Lediana bën reagimin publik

Mediale Vip

Mevlani ia dedikoi ca fjalë, Lediana bën reagimin publik

Më: 13 prill 2021 Në ora: 15:45
Mevlani dhe Lediana

Komenti i Ledianës mori vëmendje në foton e fundit të Mevlanit.

Dy konkurrentët e “Përputhen”, Mevlani dhe Lediana, janë deklaruar se në program janë vetëm për njëri-tjetrin.

Dyshja duket se janë rrugës për t’u bërë çift, andaj shihen bashkë disa herë edhe jashtë programit.

Së fundi, Mevlani publikoi një fotografi, në të cilën u shfaq pranë Ledianës, duke treguar se kanë kaluar kohë së bashku.

Në mbishkrimin e fotografisë, Mevlani shkëputi disa vargje të këngës së tij të re, ku thotë “Kjo dashnia por si zjarri”.

“Ahh për mua ka me t’marrë malli”, ishte komenti i Ledianës sipër fotos.

Megjithatë, i mbetet kohës ta vërtetojë nëse këta të dy konkurrentë po pretendojnë të dalin çift nga emisioni, apo është vetëm lojë e tyre.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat