“Jeta me art”, kënga më e re nga Shyhrete Behluli

Mediale Vip

“Jeta me art”, kënga më e re nga Shyhrete Behluli

Më: 13 prill 2021 Në ora: 17:09
Shyhrete Behluli

Shyhretja lansoi këngën e re.

hyhrete Behluli është një ndër emrat më aktiv të skenës muzikore shqiptare, e cila ndër vite sjell projekte të reja.

Këngëtarja ka publikuar projektin e ri muzikor me titull “Jeta me art”, të cilit ia shoqëroi edhe videoklipin dhe pranoi komente pozitive nga fansat.

Videoklipi i këngës “Jeta me art” është punuar nga Vizion Media, ku artistja edhe këtë herë vjen shumë elegante.

Ditë më parë, artistja njoftoi se është duke punuar rreth disa projekteve, e pritet që pas kësaj kënge të sjell edhe disa të reja.

Më poshtë mund ta dëgjoni projektin e ri muzikor nga Shyhrete Behluli me titull “Jeta me art”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat