Ç'po ndodh? Antonela fotografohet duke hypur në makinën e ish-konkurrentit

Mediale Vip

Ç'po ndodh? Antonela fotografohet duke hypur në makinën e ish-konkurrentit

Më: 14 prill 2021 Në ora: 15:31
Fationi dhe Antonela

Ditën e sotme, një video që tregon Antonelën duke hypur në makinën e Fation Kuqarit u bë virale.

Videoja e publikuar nga faqja “Përputhen Demaskimet’, dhe kaq u desh që fansat të nisin aludimet mbi atë çfarë ka mes dyshes.

Deri më tani nuk ka asnjë reagim nga dyshja në lidhje me videon.

Ndërkohë, kujtojmë se Antonela aktualisht është e angazhuar në njohjen me Atdheun.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat