Sylvester Stallone thotë se nuk është pjesë e “Mar-a-Lago” të Donald Trump

Mediale Vip

Sylvester Stallone thotë se nuk është pjesë e “Mar-a-Lago” të Donald Trump

Më: 14 prill 2021 Në ora: 16:03
Sylvester Stallone

Stallone i është përgjigjur akuzave të fundit.

Sylvester Stallone ka varur kapelën e tij në Florida, por një raport i fundit që thotë se ai është bërë anëtar i Mar-a-Lago të ish-Presidentit Donald Trump është i gabuar, shkruan TMZ.

Një ngjarje u zhvillua në fillim të kësaj jave duke pretenduar se Sly ishte një anëtar i ri i klubit, pasi ishte parë kohët e fundit brenda mureve të Mar-a-Lago.

Image

Përfaqësuesit e Sly, sidoqoftë, thonë se Sly nuk është dhe nuk ka qenë kurrë anëtar në Mar-a-Lago.

Përfaqësuesi tregoi se ai ishte së fundmi një mysafir i ftuar në darkë në klub, por nuk zotëron një vendbanim në fushën e golfit, dhe as nuk ka paguar për një anëtarësim.

Ndërsa ai nuk është anëtar në Mar-a-Lago, thuhet se Sly mbetet një anëtar i Klubit të Breakers, i vendosur gjithashtu në Palm Beach. 

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat