Burak Ozcivit dhe Fahriye organizojnë festën përrallore për 2-vjetorin e djalit të tyre

Mediale Vip

Burak Ozcivit dhe Fahriye organizojnë festën përrallore për 2-vjetorin e djalit të tyre

Më: 14 prill 2021 Në ora: 16:41
Burak Ozcivit dhe Fahriye me djalin e tyre

Aktori i famshëm turk dhe mjaft i dashur për publikun shqiptar Bural Ozcivit të cilin e shohim tek seriali më i ndjekur “Osmani” , ka festuar 2-vjetorin e djalit të tij, Karan.

Ai dhe bashkëshortja e tij e cila është një ndër aktoret më të preferuara dhe të paguarat në Turqi, Fahriye, kanë organizuar një super festë të bukur për Karan, ku të ftuar ishin vetëm familjarët.

Festa u organizua në oborrin e shtëpisë së tyre, ku shihet i dekoruar me tullumbace dhe zbukurime të ndryshme plot ngjyra, numri 2 dhe emri i vogëlushit.

“Qofsh i shëndetshëm dhe në paqe”, ishte urimi që Burak i bëri të birit në rrjetet sociale.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat