Sindi hedh kunja ndaj Atdheut dhe Antonelës

Mediale Vip

Sindi hedh kunja ndaj Atdheut dhe Antonelës

Më: 14 prill 2021 Në ora: 18:45
Sindi

Ajo ka komentuar raportin e dyshes të cilët po aludohet se do përputhen me njëri-tjetrin.

Sindi e cila kishte një raport më të afërt me Atdheun ka dhënë një mendim lidhur me ta.

Në studio, ajo u pyet se si e komenton situatën mes tyre dhe Sindi e quajti si fallco.

Ndër të tjera, ajo komentoi edhe ofendimet që Antonela i kishte bërë në njërin nga edicionet duke e quajtur edhe si ngacmues seksual.

Theksojmë se, sonte u transmetua takimi mes Antonelës dhe Atdheut të cilët ishin tejet të afërt me njëri-tjetrin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat