Jeta e Georgina Rodriguez tashmë dokumentar në Netflix

Mediale Vip

Jeta e Georgina Rodriguez tashmë dokumentar në Netflix

Më: 15 prill 2021 Në ora: 15:28
Georgina Rodriguez

Modelja së shpejti do të ketë shown-reality të saj dokumentar bazuar në jetën e saj, e cila do të bëhet dhe transmetohet nga Netflix.

Gruaja e futbollistit, Cristiano Ronaldo do të tregojë para kamerave se si është dita e saj amësia, miqësitë e saj dhe shpresat e saj në këtë shfaqje të re realiteti që Netflix së shpejti do të transmetojë.

Georgina Rodríguez sapo publikoi postimin derisa zbuloi risinë në karrierën e saj.

Ndërkohë, ajo lindi në Buenos Aires, por u rrit në Spanjë, në qytetin e vogël Jaca. Modelja është 27 vjeç dhe shijon jetën romantike me futbollistin, Cristiano Ronaldon që nga viti 2017 dhe kanë së bashku një vajzë, Alana Martina.

Georgina është një njeri i famshëm në rrjetet sociale, ku ka më shumë se 24 milion ndjekës vetëm në Instagram dhe aty përzien fotot e punës së saj profesionale me ato familjare.

“Ky reality show do të jetë një portret i thellë dhe emocional i gruas prapa fotove, historive dhe titujve të mëdhenj”, thotë Netflix në njoftim për dokumentarin.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat