Afrona meraklike të realizojë selfie në veturë

Mediale Vip

Afrona meraklike të realizojë selfie në veturë

Më: 15 prill 2021 Në ora: 16:26
Afrona Dika

Afrona Dika është ndër emrat më të përmendur në mediat rozë.

Pasi që ka një perkushtim të madh tek publiku, ajo shumicën e kohës kalon në lajm.

Duke qëndruar gjithmonë aktive për ndjekësit e saj, shumicën e kohës ajo shihet duke realizuar selfie të shumta në veturë.

Edhe këtë herë, me një stil të veçantë dhe nuancë të dalluar me bluzën që ka veshur ajo shkëlqen.

Për më shumë, e zbulon imazhi që do ta shihni në vijim.

Image

 

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat