Shyhrete Behluli sjell këngën prekëse “Për të zhdukurit”

Mediale Vip

Shyhrete Behluli sjell këngën prekëse “Për të zhdukurit”

Më: 15 prill 2021 Në ora: 18:42
Shyhrete Behluli

Shyhretja erdhi me një këngë ndryshe prej të tjerave.

Këngëtarja e njohur Shyhrete Behluli sapo ka lansuar projektin e ri muzikor.

“Për të zhdukurit”, titullohet kënga e re e kësaj artisteje, e cila trajton një temë mjaft të ndjeshme për shoqërinë.

Kënga flet për dhimbjen e familjarëve, të cilëve iu zhdukën më të dashurit e tyre gjatë luftës dhe që më nuk dinë asgjë për ta.

Në vargjet prekëse të kësaj kënge, theksohet fakti që familjarët do donin të dinin a janë gjallë a vdekur familjarët e tyre.

Videoklipi i këngës erdhi bardh e zi, ndërsa u shoqërua me pamje të refugjatëve gjatë luftës. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat