Jo e zakonshme, Jehona Dreshaj bën festë të çmendur në avion

Mediale Vip

Jo e zakonshme, Jehona Dreshaj bën festë të çmendur në avion

Më: 15 prill 2021 Në ora: 23:12
Foto nga vendi i ngjarjes

Me ose pa dashje, motra e Afërdita Dreshaj, Jehona di gjithmonë si të tërheqë vëmendjen.

Jehona një brune e bukur me linja perfekte trupore, shpesh arrin të ngacmojë imagjinatën e ndjekësve të saj të shumtë në rrjete sociale.

Bukuroshja ka kohë që jeton në SHBA dhe ka ndjekur rrugën e së motrës, duke i hyrë kështu botës së modelingut atje.

Sot ajo ka publikuar disa fotografi, ku shihet së bashku me shoqet e saj, duke festuar në avion, një dukuri kjo jo fort e shpeshtë.

Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat