“Linda Linda”, thotë Sinan Vllasaliu në këngën e re

Mediale Vip

“Linda Linda”, thotë Sinan Vllasaliu në këngën e re

Më: 16 prill 2021 Në ora: 17:32
Sinan Vllasaliu

Sinani erdhi me një baladë.

Këngëtari i njohur Sinan Vllasaliu sapo është rikthyer me një projekt të ri muzikor.

“Linda Linda”, titullohet projekti i ri i Sinanit, i cili është i zhanrit baladë dhe ia bashkëngjiti edhe videoklipin.

Për  tekstin e kësaj kënge u kujdes Ilir Berani, muzikën dhe orkestrimin e bëri Wirusi, ndërsa videoklipi është punuar nga MaxProduction.

Më poshtë mund ta dëgjoni projektin e ri muzikor nga Sinan Vllasaliu me titull “Linda Linda”. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat