“Duhet korrigjuar”, Arsimi pendohet për këngën që i dedikoi Anës!

Mediale Vip

“Duhet korrigjuar”, Arsimi pendohet për këngën që i dedikoi Anës!

Më: 17 prill 2021 Në ora: 10:53
Arsimi, Ana

Dy ditë më parë, ndjekësit e Anës dhe Arsimit vunë re disa detaje, që i bënë të dyshonin se çifti i kishin dhënë fund lidhjes së tyre. 

Mirëpo, para se mes çiftit të merrte fund, Arsimi i kishte dedikuar një këngë të tijën Anës, për të cilën është penduar.

Siç ka paralajmëruar më herët, ish-konkurrenti po punon seriozisht për t’iu futur muzikës dhe teksti i njërës prej këngëve të tij i dedikohej pikërisht Anës.

Për këtë arsye, ai dëshiron ta korrigjojë. Në InstaStory, Arsimi ka ndarë me ndjekësit këtë pjesë, teksa shkruan:

“Bon be? Se më ke dasht? Të uroj më të mirat beba.

Sardi, tani vëlla duhet me e korrigju njëçikë këtë pjesë.”

Image
Insta
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat