Martohet blogerja me famë botërore, fustanin e nuserisë ia paska bërë Lia Stublla

Mediale Vip

Martohet blogerja me famë botërore, fustanin e nuserisë ia paska bërë Lia Stublla

Më: 17 prill 2021 Në ora: 13:25
Shayla Mitchell

Blogerja e famshme botërore, Shayla Mitchell i ka dhënë fund beqarisë. 

Lia Stublla i ka bërë fustanin blogeres dhe grimeres amerikane.

E ndjekur nga 2.7 milionë njerëz, Shayla e ka bërë Lian duke shprehur falënderimin për të.

Në dasmën e saj kanë qenë të ftuar emra të njohur të artit dhe shoëbizit amerikan e botëror.

Ky është suksesi i radhës ndërkombëtar për Lian, kreatoren më IN në vend.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by SHAYLA (@makeupshayla)

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat