Takimi i Stelës dhe Samiut i bukur dhe më shumë komplimente

Mediale Vip

Takimi i Stelës dhe Samiut i bukur dhe më shumë komplimente

Më: 17 prill 2021 Në ora: 19:55
Stela dhe Samiu

Takimi mes Stelës dhe Samiut shkoi shumë mirë, ku të dy shëtitën të favorizuar nga koha e mirë dhe më pas u ulën të hanin drekë në një restorant.

Samiu nuk i kurseu komplimentet për Stelën, duke i thënë që është një yll.

Ai gjithashtu i tha se edhe pse takimi shkoi shumë mirë me Gilbertën, ai përsëri nuk kishte atë ndjesinë si në takimin me të.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat