Mozzik e nis ditën me këtë video të ëmbël pranë Hanës

Mediale Vip

Mozzik e nis ditën me këtë video të ëmbël pranë Hanës

Më: 18 prill 2021 Në ora: 09:48
Mozzik dhe Hana

Rep-artisti po e kalon kohën pranë vajzës së tij.

E, Mozzik nuk ka hezituar të publikojë edhe një video në storie në Instagram.

25 vjeçari shihet pranë vajzës së tij, derisa e mëson për të numëruar ndërsa në një tjetër video Hana këndon pak nga kënga e reperit.

Theksojmë se, sipas videos Mozzik gjendet në shtëpinë e tij dhe nuk dihet se a ka qenë edhe Loredana.

Ndryshe, sipas disa thashethemeve së fundi thuhet se çifti do të bëhen sërish prindër.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat