Atdheu flet për deklaratën e sikletshme nga një burrë: Gruaja të ka fiksim

Mediale Vip

Atdheu flet për deklaratën e sikletshme nga një burrë: Gruaja të ka fiksim

Më: 19 prill 2021 Në ora: 12:56
Atdheu

Atdheu është një nga konkurrentët më të përfolur të 'Përputhen' dhe një nga djemtë më të pëlqyer nga vajzat brenda por dhe jashtë programit.

Së fundmi ai ishte i ftuar në emisionin 'Gamour Zone' ku foli gjithashtu dhe një për momentet e tij më të sikletshme që pas hyrjes në 'Përputhen'.

"Ishte një çift, në moshë të mesme. Burri vjen e më kërkon të bëjmë foto. Pranova. Dhe më tha: ‘Jo me mua, me gruan se të ka fiksim'. Ai përdori term të gabuar, se e pashë që i iku zëri kur e tha.

 Më pas më kërkoi falje dhe më tha që gruaja e tij më ka parë në televizor dhe më pëlqen si personazh, por mua më iku fytyra", tha Atdheu.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat