“Më quajti k*rvë”, Antonela mbyllet duke qarë në tualet pas debatit me Blerimin

Mediale Vip

“Më quajti k*rvë”, Antonela mbyllet duke qarë në tualet pas debatit me Blerimin

Më: 20 prill 2021 Në ora: 14:48
Blerimi dhe Antonela

Antonela shpërtheu në lot pas përplasjes që kishte me Blerimin.

Në puntantën e djeshme në “Përputhen”, pati debat të ‘nxehtë’ mes Antonelës dhe Blerimit.

Tensione, britma e ofendime kishte mes dy konkurrentëve, të cilët pas disa takimeve, kanë prishur raportet me njëri-tjetrin.

E gjithë kjo situatë erdhi pas rikthimit të Atdheut në program, ku Antonela ishte shumë e afërt me të edhe në takim.

Përplasjet mes tyre vazhduan gjatë gjithë puntantës, ndërsa pas përfundimit të emisionit, konkurrentja shpërtheu në lot.

Ajo doli nga studio dhe u mbyll në banjo, ndërsa po qante sepse tha që është ndjerë e ofenduar nga fjalët e Blerimit.

“Blerimi më quajti k*rvë”, tha Antonela, të cilës po i qëndronte Atdheu afër në ato momente.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat