Tri vite që nga vdekja e Aviciit, kështu e kujton Rita Ora

Mediale Vip

Tri vite që nga vdekja e Aviciit, kështu e kujton Rita Ora

Më: 20 prill 2021 Në ora: 19:52
Rita dhe Avici

Dj i njohur ka ndërruar jetë si shkak i vetëvrasjes.

Dhe në tre vjetorin e vdekjes së tij e kanë kujtuar familjarë dhe miq të ngushtë.

Edhe artistja me famë botërore, Rita Ora përmes një postimi në rrjetet e saj sociale e ka kujtuar të ndjerin.

Në profilin e saj në Instagram e ka publikuar një fotografi të tij derisa ka shkruar se është e dhimbshme.

‘Tri vite sot. Sa e dhimbshme. Pusho i qetë Avicii”, ka shkruar Rita.

Ndryshe, 30 vjeçarja ka bashkëpunuar me të ndjerin e cila ka edhe një projekt muzikor të publikuar në muajin shtator 2018.

‘Lonely Together’, është kënga që i bashkon dyshen e njohu

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat