Nuk do të vijë në maj/ Anulohet seriali “La Casa de Papel”

Mediale Vip

Nuk do të vijë në maj/ Anulohet seriali “La Casa de Papel”

Më: 22 prill 2021 Në ora: 18:29
Seriali “La Casa de Papel”

Sipas një lajmërimi nga “Netflix”, sezoni i 5-të i “La Casa de Papel”, do të ketë disa ndryshime për sa i përket datës së prezantimit në publik.

Siç duket duhet të presim për të parë sezonin e ri të serialit original.

“Netflix” përmendi se “La Casa de Papel”, do të jetë në “Netflix” në fund të vitit 2021.

Pra, ky sezon i ri do të jetë sezoni i fundit i serialit, i cili mund të shfaqet mes korrikut dhe dhjetorit 2021.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat