Shota Baraliu mesazh Shefqet Krasniqit, tregon a është më e mirë në shtrat apo kuzhinë

Mediale Vip

Shota Baraliu mesazh Shefqet Krasniqit, tregon a është më e mirë në shtrat apo kuzhinë

Më: 24 prill 2021 Në ora: 08:41
Shota Baraliu

Aktorja dhe këngëtarja Shota Baraliu ka ditur që të ngacmojë të tjerët me deklaratat e saj.

Ajo është pyetur edhe për deklaratat e fundit të Shefqet Krasniqit, të dhëna në një intervistë, ku tha se “gratë e kanë vendin në kuzhinë e burrat në odë”.

“Nuk e di çka ka deshtë me thonë me këtë. Gratë pos kuzhinës e kanë vendin edhe në krevat me flejtë, edhe në çdo vend tjetër sepse ka femra shumë të zoja që ia kalojnë edhe meshkujve”, ka thënë Shota.

“S’e di gruaja e tij a rri vetëm në kuzhinë apo nuk e di”, ka thënë ajo.

“Unë në kuzhinë nuk është se jam fascionante shumë e madhe ose shumë e mirë por në vendet e tjera besoj që jam shumë e mirë”, ka thënë ajo.  

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat