“Sherr” mes këngëtarit Labinot Tahiri dhe Sabri Fejzullahu

Mediale Vip

“Sherr” mes këngëtarit Labinot Tahiri dhe Sabri Fejzullahu

Më: 28 prill 2021 Në ora: 16:22
Labinot Tahiri dhe Sabri Fejzullahu

Të jesh fytyrë publike pa dyshim që gjendesh në fokus të mediave rozë.

Edhe këngëtaret tanë ndonjëherë bëjnë publikime të shumta, duke marrë komente nga më të ndryshmet.

Në një postim të Labit ka komentuar Sabriu me profilin e tij zyrtar.

Ai i ka komentuar “hahahaha”, ndërsa Labi ishte kureshtar të dinte se çfarë ka për të qeshur.

“Çka ka me qesh këtu se po qesh ne çdo postim timin?? Kallxom te qeshi edhe un?”.

Menjëherë pas këtij reagimi, Sabriu ka fshirë mesazhin i cili sigurisht ishte një gabim.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat