I thanë “po dukesh si plakë”, Blerona ia kthen komentin ndjekëses

Mediale Vip

I thanë “po dukesh si plakë”, Blerona ia kthen komentin ndjekëses

Më: 1 maj 2021 Në ora: 21:59
Blerona Zeqiri

Moderatorja, Blerona Zeqiri qysh se nga humbja e madhe e peshës ka ndryshuar edhe në pamje.

Që nga humbja e kilogramëve të tepërt, ajo po merr komente nga më të ndryshmet në fotografitë që i publikon në rrjete sociale.

Së fundi, ka postuar dy foto ku ka theksuar linjat trupore por në të njëjtën kohë ka shfaqur edhe fytyrën.

Një ndjekëse e saj i ka shkruar se po duket si plakë, si gjyshja ime.

‘Fshije tparen se si plak je dal‘, Blerona ia ka kthyer ‘Mu po me pelqen, a bon me e lon?’.

‘Po zemer sa per mu le amo si gjyshja jem pa shami po dokesh e qata t thash’, ka përfunduar një komentuese.

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat