Pamje të rralla nga dasma e Mihrije Brahës dhe Naim Abazit

Mediale Vip

Pamje të rralla nga dasma e Mihrije Brahës dhe Naim Abazit

Më: 4 maj 2021 Në ora: 12:49
Mihrije Braha dhe Naim Abazi

Këngëtarët Mihrije Braha dhe Naim Abazi sot festojnë 29 vjetorin e martesës.

Me rastin e këtij përvjetori, ka qenë vetë Mihrija që ka publikuar fotografi nga dasma e tyre.

Në fotot e publikuara në InstaStory, ata mezi njihen.

Më poshtë gjeni fotot e publikuara nga Mihrija:

Image
Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat