Arbenita ndan portretin familjar në shtrat me Feron dhe Ninën e vogël

Mediale Vip

Arbenita ndan portretin familjar në shtrat me Feron dhe Ninën e vogël

Më: 6 maj 2021 Në ora: 20:02
Foto ilustrim

Arbenita postoi foton e ëmbël.

Çifti Arbenit Ismajli dhe Fero së fundi janë bërë prindër për herë të parë, modelja solli në jetë një vajzë.

Që prej momentit kur u bënë prindër, dyshja kohë pas kohe sjellin imazhe të vogëlushes, ndërsa nuk mungojnë dedikimet për të.

Së fundi, ishte Arbenita ajo e cila postoi një fotografi, në të cilën shfaqet në shtrat me Feron dhe Ninën, ku të dy duket se ishin fjetur.

Kujtojmë se Fero ditë më parë bëri të ditur se ka realizuar një këngë dedikim për vajzën e tij dhe do të publikohet së shpejti. 

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat