Sot vajzat çmendet pas tij, por ja si dukej Atdheu para famës

Mediale Vip

Sot vajzat çmendet pas tij, por ja si dukej Atdheu para famës

Më: 9 maj 2021 Në ora: 06:57
Atdhe Xharavina

Sapo hyri në “Përputhen” e deri më sot Atdheu vazhdon të jetë një nga konkurrentët më të komentuar të programit.

Vajzat çmenden pas tij dhe shpeshherë është cilësuar si një nga djemtë më simpatik. Por jeni kuriozë ta shihni si dukej Atdheu dikur?

Në rrjet po qarkullon kjo foto ku Atdheu shfaqet në fëmijëri e dukej shumë i ëmbël.

Foto është publikuar nga fansat e konkurrentit, të cilët janë kuriozë për jetën e tij private.

Së fundmi u bë e ditur se Atdheu fitonte goxha nga postimet e tij në Instagram. 

 Ai paguhet 500 euro për një postim, duke ia kaluar edhe personazheve VIP që kanë vite në ekran.

Image
Atdhe Xharavina
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat