Hiti po afron!/ Getoari, Ermali dhe Majk zbulojnë datën e bashkëpunimit

Mediale Vip

Hiti po afron!/ Getoari, Ermali dhe Majk zbulojnë datën e bashkëpunimit

Më: 9 maj 2021 Në ora: 09:43
Ghetto Geasy, Ermal Fejzullahu,Majk

Pak ditë më parë këngëtari Ermal Fejzullahu  njoftoi se së shpejt do ti vinte me një bashkëpunim me Ghetto Geasy dhe Majk. 

Ai u shpreh se projekti është gati, sepse xhirimet kanë përfunduar dhe se kënga do të publikohet së shpejti.

Mësohet se projekti muzikor do të publikohet me datën 12 maj dhe këtë gjë e kanë bërë të ditur tre këngëtarët nëpërmjet postimeve në rrjetet sociale.

Image
Insta

Të tre këngëtarët kanë postuar në adresat e tyre në Instagram datën 12 maj, pa dhënë më tepër detaje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat