I thyejnë rregullat, Princi dhe Aristela takohen jashtë pa kamera

Mediale Vip

I thyejnë rregullat, Princi dhe Aristela takohen jashtë pa kamera

Më: 9 maj 2021 Në ora: 13:31
Aristela dhe Princi

Janë në një program dashurie, aty ku u pëlqyen shumë.

Por, Aristela dhe Princi po takohen edhe jashtë ‘Për’puthën’, duke thyer rregullat e emisionit.

Në një fotografi që po qarkullon në rrjetet sociale, dyshja shihen jashtë në një restorant, duke darkuar.

Se si do jetë vendimi për ta, presim të shohim.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat