Fansat po akuzojnë Kim Kardashian për ‘photoshop’ të tepruar në fotografinë e fundit

Mediale Vip

Fansat po akuzojnë Kim Kardashian për ‘photoshop’ të tepruar në fotografinë e fundit

Më: 9 maj 2021 Në ora: 16:49
Kim Kardashian

Kim Kardashian ndau imazhin e ‘nxehtë’ të shtunën.

Ylli televiziv dukej e bujshme me një bikini të vogël të zezë që nxirrte në pah më tej figurën e saj fenomenale, shkruan Daily Mail.

Sidoqoftë, fotografia e Kim tërhoqi vëmendjen e disa fansave me ‘sy të shqiponjës’ të cilët pyesnin nëse ajo kishte përdorur ‘photoshop’ përsëri në gishtat e këmbës.

Image

Kim u ul mbi një shkëmb dhe mbështeste një krah të tonifikuar nga koka ndërsa njëra këmbë ishte e përkulur, me gishtërinjtë e saj në ekran të plotë.

Duke e kthyer vëmendjen e tyre te këmbët tashmë famëkeqe të Kim, disa tifozë pohuan se ajo mund të kishte bërë disa ndryshime pasi dukej sikur të kishte vetëm katër gishtërinj.

Disa njerëz pyetën se ajo mund të kishte ‘prerë një gishtin e këmbës’ ndërsa të tjerët thjesht komentuan ‘4 gishtat e këmbës?’.

Megjithatë të tjerët e hodhën poshtë këtë teori dhe thanë se gishti i pestë i Kim ishte në të vërtetë vetëm duke u mbuluar nga një tjetër, duke krijuar iluzionin se po mungonte një gisht.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat