Rina Balaj josh ndjekësit, shfaqet me bikini nga pushimet

Mediale Vip

Rina Balaj josh ndjekësit, shfaqet me bikini nga pushimet

Më: 9 maj 2021 Në ora: 23:36
Rina Balaj

Rina ka publikuar disa imazhe të reja në Instagram.

Rina Balaj njihet si njëra ndër këngëtaret më tërheqëse të estradës sonë.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale duke postuar imazhe apo video nga jeta e përditshme dhe ajo profesionale.

Së fundmi Rina ka postuar disa imazhe nga pushimet ku shihet vetëm me bikini, duke i vënë në fokus të pasmet e bujshme.

Rina për momentin po shijon pushimet në bregdetin e bukur të Shqipërisë dhe po sjell fotografi të ndryshme nga atje.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by balerina (@isyourgirlrina)

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat