Fifi dhe Bruno arrinë 2 milionë shikime me ‘Fiksim’

Mediale Vip

Fifi dhe Bruno arrinë 2 milionë shikime me ‘Fiksim’

Më: 11 maj 2021 Në ora: 13:02
Fifi dhe Bruno

Dyshja dhanë një performancë me bashkëpunim në Kënga Magjike.

Dhe, projekti i tyre ‘Fiksim’ siç duket është pëlqyer shumë nga publiku.

Kjo pasi pa arritur ende një muaj që nga lansimi ajo ka kapur milionëshin e shikimeve në YouTube.

‘Fiksim’ nga Bruno dhe Fifi ka arritur 2 milionë shikime që nga data e publikimit, me 2 maj.

Ndryshe, ky është bashkëpunimi i parë mes Brunos nga ‘Threedots’ dhe Fifit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat