Ku qëndron sekreti i Shyhretes, që çdo ditë po bëhet më e bukur?

Mediale Vip

Ku qëndron sekreti i Shyhretes, që çdo ditë po bëhet më e bukur?

Më: 11 maj 2021 Në ora: 15:25
Shyhrete Behluli

Shyhrete Behluli konsiderohet si një nga këngëtaret më të mira të muzikës popullore, dhe jo vetëm.

Këngëtarja ka një karrierë të pasur e shumë të suksesshme, bashkëpunime nga më të mirat dhe sigurisht paraqitje që nuk harrohen lehtë.

Bilbili i muzikës edhe pse në moshë 59 vjeçare, falë kujdesit që i kushton vetes duket sikur të ishte në vitet e rinisë.

Gjithmonë me stil, e lezetshme dhe pozitive, kështu mbahet mend Shyhrejta nga të gjithë ata që e njohin dhe e duan.

Tashmë ajo është mjaft aktive edhe në rrjete sociale, ku shpesh publikon imazhe të ndryshme dhe promovon punën e saj.

Sa e bukur e rinore duket në këtë veshje. 

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat