“Ti je dielli im”, partneri i thur vargje dashurie Gentës

Mediale Vip

“Ti je dielli im”, partneri i thur vargje dashurie Gentës

Më: 11 maj 2021 Në ora: 16:46
Genta dhe Usta

Genta Ismajli ka kohë që e ka konfirmuar lidhjen e dashurisë me biznesmenin turk, Huseyin Usta.

Çifti janë pothuajse çdo herë bashkë kudo që shkojnë, ndërsa nuk mungojnë imazhet, videot e dedikimet për njëri-tjetrin.

Së fundi, partneri i këngëtares postoi një fotografi të saj, e cila duket se është realizuar vide më parë dhe i shkruan fjalë zemre asaj.

“Ti je dielli im, yjet e mia, qielli im…Ti je personi i vetëm që vërtet e dua dhe e çmoj. Nuk më nevojitet askush, vetëm ti! Më duhen vetëm sytë dhe buzëqeshja jote e dashur!” , shkruan ai.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat