Anxhela Peristeri një Beyonce e vërtetë në skenën e Eurovision

Mediale Vip

Anxhela Peristeri një Beyonce e vërtetë në skenën e Eurovision

Më: 12 maj 2021 Në ora: 08:57
Anxhela Peristeri

Anxhela Peristeri po përgatitet për natën e madhe të Eurovisionit, ku do të përfaqësojë Shqipërinë me këngën “Karma”.

Këngëtarja ka udhëtuar për në Rotterdam ku janë bërë provat e para.

Kanali zyrtar i Eurovision ka publikuar një pjesë nga performanca e Anxhelës gjatë provave dhe i ka lënë të gjithë pa fjalë.

Jo vetëm në vokal, por edhe në paraqitje Anxhela duket një Beyonce e vërtetë me fustan me gurë dhe në super formë fizike.

Shumë komentues e krahasojnë me Beyoncen ndërsa të tjerë vlerësojnë se Anxhela është një nga pretendentet më të forta për të fituar.

Anxhela do të ngjitet në skenën e “Eurovision” në natën e dytë, më 20 maj dhe do të jetë e 11-a në rradhë për të kënduar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat