Në thashethemet për largim nga ‘Përputhen’, nuk pritej ky veprim i Ledjanës për Mevlanin

Mediale Vip

Në thashethemet për largim nga ‘Përputhen’, nuk pritej ky veprim i Ledjanës për Mevlanin

Më: 12 maj 2021 Në ora: 17:25
Mevlani dhe Ledjana

Dyshja thuhet se kanë përfunduar idenë e daljes si çift nga emisioni.

Kjo pasi, Ledjana kishte një debat javën e kaluar në studio ndërsa ditën e djeshme ka munguar në program.

Pavarësisht të gjithave, ajo ka befasuar me veprimin e saj të fundit në rrjetet sociale.

Në profilin e saj zyrtar në Instagram ka publikuar një imazh bashkë me Mevlanin të cilët shihen duke buzëqeshur pranë njëri-tjetrit.

Ky veprim i Ledjanës nuk mund të shpjegohet mbase edhe do dalin çift do presim dhe të shohim se çka do të ndodh në episodin e sotëm.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat