Tea në lidhje të re me gazetarin e njohur?

Mediale Vip

Tea në lidhje të re me gazetarin e njohur?

Më: 12 maj 2021 Në ora: 19:08
Tea në lidhje të re me gazetarin e njohur?

Janë shtuar dyshimet për shkak të një fotografie që po qarkullon në rrjete sociale.

Tea Trifoni vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes dhe e gjithë kjo për shkak të veprimeve të saj.

Nuk ka shumë kohë që ajo u nda nga partneri i saj, Beart Rexhepi dhe u pa në krahët e një djali tjetër me të cilin u tha se ka nisur lidhje, megjithatë kjo nuk është e  gjitha.

Së fundi, Tea është parë në krahët e gazetarit shqiptar Enea Protopapa me të cilin aludohet se ka nisur lidhje të re dashurie.

Këtyre lajmeve nuk iu ka reaguar Tea dhe nuk dihet e vërteta e fotografive.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat