Linda Morines i humbë shoqja. Shpërblen me 100 euro kush ia gjen

Mediale Vip

Linda Morines i humbë shoqja. Shpërblen me 100 euro kush ia gjen

Më: 12 maj 2021 Në ora: 21:12
Linda Morina

Linda Morina u be senzacion për shkak të këngëve me çifteli, të krijuara nga vetë ajo.

E, kujt nuk i këndoj Linda? U këndoj të gjithëve dhe këngët e saj u bënë shumë të komentuara.

Linda i ka kënduar heronjëve, politikanëve, këngëtarëve, artistëve dhe gjjthashtu ka bërë diss-a për disa rep artistë.

Senzacionini i saj u rrit ne postimet në rrjete sociale.

Ajo, së fundi ka treguar se i ka humbur një shoqe për të cilen thotë se nëse e hjen dikush, ajo do ta shpërblejë me 100 euro dhe një drekë.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat