Përhajr Bajrami nga familja e madhe e Taulant Bajraliut

Mediale Vip

Përhajr Bajrami nga familja e madhe e Taulant Bajraliut

Më: 13 maj 2021 Në ora: 19:07
Taulanti me familje

Në mesin e shumë figurave publike, që uruan festën e Fitër Bajramit është edhe këngëtari i njohur dhe shumë i dashur nga publiku, Taulant Bajraliu.

Taulanti ka ndarë në profilin e tij në Instagram disa fotografi së bashku me familjarët, të cilët të gjithë duken shumë të lumtur në këtë ditë festive.

“Perhajr Bajrami” ka shkruar këngëtari në mbishkrimin e fotografive.

Kujtojmë se Taulanti bashkë me vëllain e vogël, Andi Bajraliun në prag të Muajit të Ramazanit kanë sjellë për publikun këngën e tyre “Mire se vjen o Ramazan”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat