Rina Balaj uron Bajramin me fotografi ku shihet me shami në kokë

Mediale Vip

Rina Balaj uron Bajramin me fotografi ku shihet me shami në kokë

Më: 13 maj 2021 Në ora: 21:55
Rina Balaj

Këngëtarja ka uruar festën përmes disa imazheve.

Rina Balaj njihet si njëra ndër këngëtaret më të dashura të estradës shqiptare.

Ajo qëndron mjaft aktive në rrjete sociale duke postuar imazhe apo video nga jeta e përditshme dhe ajo profesionale.

Së fundmi Rina ka postuar disa imazhe me shami në kokë duke mbuluar kokën me rastin e Festës së Bajramit.

Këngëtarja në imazhet e ndara shihet me të dashurin e saj Sin Boy të cilët pozuan për fotografi mrenda një xhamie.

“Me fat Bajramin”, shkroi Rina në mbishkrimin e imazheve të shpërndara në Instagram.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat