Diellza Kolgeci në prehrin e burrit për festën e Bajramit

Mediale Vip

Diellza Kolgeci në prehrin e burrit për festën e Bajramit

Më: 13 maj 2021 Në ora: 22:16
Fisnik Rugovën dhe Diellza Kolgeci

Diellza Kolgeci është missi më popullor në Kosovë dhe jo vetëm. Ajo, njihet shumë kudo ku ka shqiptar.

Kurora dhe titulli e kanë përcjell gjjthë jetën bukuroshen prishtinase.

Siç dihet, Diellza është maetuar me basketbollistin Fisnik Rugova, me të cilin ka edhe një vajzë, Helenen.

Sot, në ditën e festës së Bajramit, familja e bukur kanë shkëlqyer pranë njëri tjetrit. Diellza, i është ulur në prehër të shoqit dhe po duket më e bukur se kurrë.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat