Nuk ka dyshim, Xhemi është mami më e bukur shqiptare

Mediale Vip

Nuk ka dyshim, Xhemi është mami më e bukur shqiptare

Më: 14 maj 2021 Në ora: 22:33
Xhemi Shehu

Xhemi Shehu është larguar nga ekrani, por jo edhe nga vëmendja e shqiptarëve që e deshën dhe e duan.

E bukur, rrezatuese, me sharm e stil. Kjo është bukuroshja për vite me radhë më e përfolur e ekranit.

Xhemi, e ka dëshmuar potencialin e saj si prezantuese dhe vajzë spektakli në shumë projekte të ndryshme, e së fundi në “Portokalli”, ku shkëlqente në çdo edicion.

Prezantuesja është nënë e dy djemve dhe ende mbetet ikonë e bukurisë, elegancës dhe stilit.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat