Luana u bë romantike dhe ne nuk e kuptuam me kë e pati

Mediale Vip

Luana u bë romantike dhe ne nuk e kuptuam me kë e pati

Më: 15 maj 2021 Në ora: 07:57
Luana Vjollca

Me disa foto ku shfaqet mjaft seksi, Luana ka zbuluar dhe anën më romantike të saj.

“A ke m’u largu dhe ti, si krejt njerëzit që i kam dasht”, ka shkruar ajo krah fotove ku ka pozuar e menduar.

Ky mund të jetë edhe teksti i këngës së radhës së Luanës, megjithatë ajo e ka pëlqyer aq shumë sa ka vendosur ta modifikojë foton duke shtuar këtë tekst.

Të jetë një dedikim i mirëfilltë vallë? Këtë nuk e dimë, se kur vjen puna tek jeta private Luana mendohet mirë dhe pohon se është e dashuruar vetëm me punën. Në këtë rast me tekstin e vendosur në foto.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat