Kjo pritet të jetë zëvendësuesja e Ellen DeGeneres

Mediale Vip

Kjo pritet të jetë zëvendësuesja e Ellen DeGeneres

Më: 15 maj 2021 Në ora: 14:32
Ellen DeGeneres

NBC po zgjedh pasardhësen e Ellen DeGeneres.

Ora tani po bie që NBC të zgjedhë pasardhësen e Ellen DeGeneres dhe megjithëse ata kanë një yll në listë, ata duhet të shikojnë se a do të funksionojë ajo, shkruan TMZ.

Burime në rrjet tregojnë se shumë më parë se COVID, drejtues të NBC filluan Kelly Clarkson Show si trashëgimtarja e orës sindikale të Ellen.

Ata e dinin që atëherë Ellen ndoshta do të tërhiqte shfaqjen dhe se Kelly dukej të jetë një pasardhëse e mundshme.

Shfaqja e Kellyt luftoi gjatë COVID. Vlerësimet e saj ranë dhe cilësitë e prodhimit të shfaqjes ishin të pakta.

Varet nga muajt e ardhshëm nëse shfaqja do të përjetoj rritje të popullaritetit, pasi prodhimi të kthehet me forcë.

Nëse kjo nuk ndodh, NBC mund të shikojë përtej formacionit të saj aktual për të gjetur një zëvendësues.

Është përfolur emri i Tiffany Haddish dhe një arsye është se ka qenë mikpritëse për Ellen me një sukses të konsiderueshëm.

Nëse ajo do të ishte e interesuar, duke pasur parasysh numrin e pabesueshëm të projekteve që Tiffany ka, do të duhej të nënshkruante marrëveshjen.

Ellen njoftoi të mërkurën se do të përfundojë shfaqjen pas sezonit të saj të 19-të më 2022.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat