Semiautomatik vjen me projektin e ri muzikor “Ftoft”

Mediale Vip

Semiautomatik vjen me projektin e ri muzikor “Ftoft”

Më: 15 maj 2021 Në ora: 16:39
Semiautomatik

Reperi ka lansuar projektin e ri muzikor.

Nuk është bërë dy ditë prej publikimit të këngës ‘Paret’, ku reperi lansoi projektin e ri kë Youtube dhe dje ishte përsëri ai i cili solli në treg këngën e re.

Reperi dje më parë ka lansuar këngën të cilën e ka titulluar ‘Ftoft’.

Mix & Master e punoi ndërsa beat dhe tekstin e ka bërë vetë ai.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat