Kim Kardashian pozon përpara të dashurve të motrave të saj

Mediale Vip

Kim Kardashian pozon përpara të dashurve të motrave të saj

Më: 2 qershor 2021 Në ora: 18:06
Foto nga vendi i ngjarjes

Të martën, ylli i Keeping Up with the Kardashians, Kim Kardashian ndau një pamje të saj duke pozuar para motrave të saj Khloé dhe të dashurit të Kourtney, Tristan Thompson dhe Travis Barker.

Fotoja u bë në të vërtetë më 16 prill kur ylli i realitetit 40-vjeçar dhe vëllezërit e motrat e saj u bashkuan për festën e 42-të para-ditëlindjes së Kourtney.

Dhe ndërsa gjërat midis Kourt dhe Travis janë të nxehta, Khloé dhe Tristan mbeten të lëkundur ndërsa merren me një tjetër skandal që ka të bëjë me lidhjen e tyre.

30-vjeçarja kanadeze ngriti një padi shpifjeje ndaj gënjeshtrës së vetë-pranuar Kimberly Alexander, e cila pretendoi se lindi fëmijën  e Tristan babanë e saj pavarësisht një testi negativ të ADN-së.

Tristan e lindi djalin e tij katër vjeçar Princ Oliver lidhjen paraprake me Jordan Craig ndërsa ai ishte në shoqëri me bashkëthemeluesen 36-vjeçar të Good American.

Image

Khloé u nda më parë me Thompson – me të cilin ajo ka vajzën tre vjeçare True – në shkurt 2019 pas tre skandaleve të tij të mashtrimit.

Ndërkohë, Kim dhe burri i saj i tretë Kanye West do të festojnë më tej ditëlindjen e tetë të fëmijës së tyre më të madh, North West, më 15 qershor.

Ndryshe, Kardashian bëri kërkesë për divorc nga reperi-dizajner fitues i Grammy -pas gati shtatë vjet martese.

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat