Shqipe Abazi ndryshon stil, duket e mrekullueshme

Mediale Vip

Shqipe Abazi ndryshon stil, duket e mrekullueshme

Më: 10 qershor 2021 Në ora: 15:21
Shqipe Abazi

Shqipe Abazi është një këngëtare që gjithmonë bie në sy me stilin që ka, duke u paraqitur si vajzë e re.

Duke qenë një emër i dalluar në shumë aspekte, Shqipja shumicën e kohës është pjesë e lajmeve.

Pasi që qëndron gjithmonë aktive tek publiku, medoemos që tërheqë vëmendje me pozat e bukura që duket si vajzë e re.

Sidomos, në këtë imazh të fundit, Shqipja me nuancën e flokëve dhe veshjen që ka bërë vështirë të njihet që është ajo.

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat