Delë përtej vetes Sindi

Mediale Vip

Delë përtej vetes Sindi

Më: 10 qershor 2021 Në ora: 20:33
Sindi

Sindi Loci është një nga konkurrentet më të pëlqyer të “Përputhen”.

Ajo nuk e lëshoi veten për asnjë moment, i qëndroi besnik karakterit të fuqishëm të saj.

Ani pse doli nga programi e papërputhur disa shkëndija janë ndezur mes saj dhe konkurrentit Blerimit, të cilët kohët e fundit janë parë goxha shpesh bashkë.

E sot Sindi ka qenë e ftuar për një intervistë tek ABC news, ku solli një foto se si është rregulluar.

A ju duket se ka filluar të dalë pak përtej vetes e dikurshmja Sindi?

Image
Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat