Meda publikon nesër duetin “Nëse Don” me Belah

Mediale Vip

Meda publikon nesër duetin “Nëse Don” me Belah

Më: 15 qershor 2021 Në ora: 10:35
Meda

Meda është rikthyer me bashkëpunim të ri.

Këngëtari Meda është ndër artistët më aktiv me projekte të reja muzikore, të cilat priten shumë mirë në publik.

Ai me anë të një videoje të shkurtër ka paralajmëruar një tjetër projekt, i cili vjen në bashkëpunim me Belah.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Meda (@mehdin_pergjecaj)

Titulli i duetit të këngëtarëve është “Nëse Don”, derisa dyshja i kanë realizuar edhe klipin muzikor këngës.

Ndryshe, “Nana e fmive t`mi”, mbetet projekti i fundit muzikor i këtij këngëtari, që e publikoi disa ditë më parë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat