Kënga më e re e Luana Vjollcës, “Një mijë vjet”

Mediale Vip

Kënga më e re e Luana Vjollcës, “Një mijë vjet”

Më: 16 qershor 2021 Në ora: 20:02
Luana Vjollca

Këngëtarja paska përgatitur projektin e saj të parë për këtë vit.

Ishte, grimeri Arbër Bytyqi i cili i zbuloi befasinë e këngëtares për fansat.

Ai ka publikuar promon e këngës së Luanës e cila shihet si gjithmonë e veçantë në videoklip me stilin e ri të flokëve dhe veshjen.

Përveç promos, Arbër Bytyqi zbuloi edhe datën e lansimit të këngës së artistes dhe titullin.

“Një mijë vjet”, mban titullin kënga dhe do publikohet të shtunën me 19 qershor.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat