Afërdita Dreshaj: Këta kanë qenë 3 muajt më të bukur të jetës

Mediale Vip

Afërdita Dreshaj: Këta kanë qenë 3 muajt më të bukur të jetës

Më: 16 qershor 2021 Në ora: 20:39
Afërdita me familje

Afërdita Dreshaj dhe bashkëshorti i saj Jakub Kindl janë bërë prindër për herë të parë para 3 muajve.

Ata fituan epitetin më kuptimplotë dhe të bukur e me këtë fakt janë shumë të lumtur.

Që nga momenti i parë i ardhjes në jetë të Sky Blue, Afërdita e Jakub shihen vazhdimisht pranë njëri-tjetrit dhe shumë shpesh po ndajë imazhe familjare në rrjete sociale.

Së fundi është Afërdita ajo që ka publikuar portretin e bukur familjar, në tre mujorin e të voglit të tyre.

“3 muajt më të bukur të jetës me ty Sky” ka shkruar ajo.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat